Scroll to top

Funkčný kondičný kruhový tréning

Našou hlavnou víziou je, aby bol funkčný kruhový tréning efektívny a zároveň zábavný. Nesľubujem zázraky po prvom týždni, ale pokiaľ vydržíte, výsledky sa dostavia.

Jedná sa o cvičenie s vlastnou váhou a najrôznejšími fitness pomôckami: TRX, BOSU, Kettlebell, Corebag, Jednoručné činky, Guľový expander, TRX Rip trainer, Veľká činka, hrazda, Fitball, Medball, Podpery na kliky, Posilňovacie kolečko, Lodné lano, Boxovacie vrece a iné. Náplň každej lekcie kondičného kruhového tréningu je odlišná, ale vždy tak, aby sa precvičilo celé telo. Cvičí sa v skupine 10 ľudí. Cvičenie za doprovodu hudby a samozrejme mojej kontroly pri precvičovani jednotlivých cvikov.

Výhodou cvičenia je predovšetkým zapojenie viacerých svalových skupín naraz a kombinácia tréningu, vytrvalosti, rýchlosti, sily, stability a obratnosti. To čo odlišuje funkčný kondičný kruhový tréning od tréningu na posilňovacích strojoch, spoznáte hneď na prvej lekcii: motivácia v skupine „rodinné prostredie“, veľké množstvo pomôcok, pohodoví ľudia a neustále nové a nové výzvy.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.